Aromatyczne przedstawienie w Teatrze Kuracjusza

„Smak malin i poziomek” to tytuł programu artystycznego, który w noc świętojańską i dzień wcześniej gościom Przedsiębiorstwa Uzdrowisko Ciechocinek S.A. zaproponował „Teatr Kuracjusza”.

Niektórzy kuracjusze słuchając i oglądając artystów w Szpitalu Uzdrowiskowym nr 1 mogli się nawet delektować niepowtarzalnym aromatem i smakiem poziomek, którymi była częstowana publiczność.

„Sanatoryjny /Teatr Kuracjusza/ dla Kuracjuszy/ to miód dla serca/ i duszy”. To jeden z wpisów do kroniki. A oto kolejne: ”Teatr super niespotykany”. „Genialny pomysł”. „Dziękuję za piękno i dobro, jakie Teatr Kuracjusza przekazuje poprzez teksty, śpiew i ogromną życzliwość”. „Wasza praca przywraca wiarę w ludzi. Dziękujemy za udany wieczór i wspomnienia, które zostaną do końca”. „Cudowna atmosfera, fantastyczni ludzie, wspaniałe doświadczenie. Dziękuję za możliwość uczestnictwa w Teatrze Kuracjusza”. „Bardzo mile spędzone 1,5 godziny. Wielkie zaangażowanie, artyści nieprofesjonalni dali z siebie wszystko co w duszy gra”. „Dziękujemy za wspaniały występ. Serce rośnie!”. „Cudownie, potrzebnie i niezapomnianie. Chwilo trwaj”. „Świetny występ, świetni aktorzy, świetna organizacja spektaklu, niezapomniany dzień. Brawo i dziękuję!!!”. „Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem talentów i pracy aktorów, którzy w tak niewiarygodnie krótkim czasie przygotowali cudowne przedstawienie. Podziwiamy animatorkę tego przedsięwzięcia za jej zdolności organizacyjne i umiejętności aktorskie. Brawo!!! To wspaniała inicjatywa”.

22 czerwca, a więc w wigilię nocy świętojańskiej, „Teatr Kuracjusza” otworzył po raz ósmy swoje podwoje. Po premierze wszyscy artyści otrzymali legitymacje potwierdzające przynależność do PUC-owskiego przybytku Melpomeny.

Wanda Wasicka