Punkowo w Jedynej. Na Punk Feście Złośnik i goście z Francji

Ciechociński Złośnik, a do tego Topsy Turvy’s z francuskiego Poitiers, NaPięcie z Bytowa i Syf z Torunia zagrają podczas drugiej edycji Punk Fest w klubie muzycznym „Jedyna”.

W ciechocińskim klubie muzycznym „Jedyna” już po raz drugi zagrają punkowe kapele w ramach „Musi być nierówno PUNK FEST”.

– Idea zrodziła się wraz z powstaniem zespołu Złośnik, którego założycielem i wokalistą jest Antoni Pytka – mówi Adam Majewski, menedżer koncertowy „Jedynej”. – To obecnie jedyny młody zespół grający w naszym mieście, nad czym niestety bardzo ubolewamy, ponieważ lokalne zespoły zawsze ściągają wielu znajomych z okolic i sala na koncertach nie świeci pustkami. Dzięki koncertom, które Złośnik zagrał w wielu polskich klubach, na festiwalach oraz zlotach, chłopaki mieli okazje rozszerzyć znajomości z innymi zespołami i poznać „podziemną” niszę punkowej sceny w Polsce – wyjaśnia.

Kto tworzy line up tegorocznego Punk Festu? NaPięcie z Bytowa zapewnia, że „gra ostrą punkową muzykę z czasów naszych ojców…”. Syf z Torunia to młoda formacja grająca punk rock połączony z metalem, funkiem i rapem.

Z francuskiego Poitiers przyjadą Topsy Turvy’s, którzy grają od 2008 roku i mają za sobą kilka wydawnictw oraz ponad 200 koncertów zagranych w Szwecji, Danii, Holandii, Grecji, Serbii, Macedonii, Słowacji, Chorwacji, Polsce i Japonii. Zespół nadal szuka propozycji koncertowych za odwołaną trasę koncertową po Ukraine i Rosji.

Na „Musi być nierówno PUNK FEST” zapraszamy 22 lipca o godz 18. Wjazd na koncert 10 zł, dla punktualnych zniżka na piwo.

Więcej na stronie wydarzenia na fejsbuku >>>