Trzecia edycja zawodów jeździeckich od klubu Bonanza

Ponad 50 zawodników z całego regionu wystartowało w Towarzyskich i Regionalnych Zawodach Jeździeckich w Skokach przez Przeszkody, które 8 i 9 lipca organizował Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza.

Pierwsze konkursy przeznaczone były dla młodych jeźdźców, którzy trenują swoje umiejętności skokowe na kucykach. W konkursach wyższych uczestniczyli zawodnicy, którzy posiadają już licencje Polskiego Związku Jeździeckiego.

Zdjęcia z zawodów znajdziesz na ciechocinek.pl >>>

Zwycięzcy wybranych konkursów:

Konkurs N wygrała Roksana Wielicka na koniu Fuleda (Pomorski KJ w Bydgoszczy). Nagrodę ufundował burmistrz Ciechocinka.

Konkurs P z wzrastającym poziomem trudności z jokerem wygrała Alicja Murakowska na koniu Falla (Pałucki KJ w Górkach Zagajnych). Nagrodę ufundował starosta aleksandrowski.

Konkurs L wygrał Krzysztof Kulpa na koniu Narnia (CKJ Bonanza). Nagrodę ufundował wójt gminy Aleksandrów Kujawski.

Konkurs L o wzrastającym poziomie trudności z jokerem wygrała Joanna Karmińska na koniu Hajduk (bez klubu). Nagrodę ufundowało MPWiK w Ciechocinku.

Konkurs LL z trafieniem w normę czasu wygrała Eliza Konopińska na koniu Celesta (CKJ Bonanza). Nagrodę ufundował tartak Cis.

Konkurs LL dokładności wygrał Michał Pszczółkowski na koniu Falostyna (CKJ Bonanza). Nagrodę ufundował tartak Cis.

Pełne wyniki znajdziesz tutaj >>>


Ciechociński Klub Jeździecki „Bonanza” prowadzi treningi dla dzieci i młodzieży przy ul. Bema 3 w Ciechocinku pod okiem wykwalifikowanego trenera Jacka Kulpy. Zawodnicy klubu uczestniczą regularnie w regionalnych i ogólnopolskich zawodach w skokach przez przeszkody uzyskując m.in. tytuły Mistrzów Polski.