Paszporty turystyczne w kujawsko-pomorskiem. Zbieraj pieczątki i wygrywaj nagrody!

Zapraszamy do podróży po województwie kujawsko-pomorskim z turystycznym paszportem. Specjalną pieczątkę można przybić także w Ciechocinku.

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna zaprasza w podróż po Kujawsko-Pomorskich Konstelacjach dobrych miejsc z turystycznym paszportem. To już szósta edycja akcji, która ma zachęcać do zwiedzania nie tylko najpopularniejszych miejsc turystycznych, ale i nieodkrytych jeszcze dla szerszej publiczności „zakamarków”.

Jak wziąć udział w akcji? Wystarczy odebrać turystyczny paszport w jednym z certyfikowanych punktów informacji turystycznej w regionie, my zapraszamy do biura w Ciechocinku przy ul. Zdrojowej 2b i Muzeum Warzelni Soli przy ul. Solnej 6.

Odwiedzając kolejne miejsca w województwie należy zbierać specjalne pieczątki. Wystarczy mieć w paszporcie cztery z nich, by wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami, wysyłając kartę zgłoszeniową do organizatora do końca września.

W tej edycji można zebrać 14 pieczątek, w tym jedną z Ciechocinka. Stemple czekają w Informacji Turystycznej oraz w Muzeum Warzelni Soli.

Więcej na stronie paszportów >>>

Cały paszport możesz zobaczyć tutaj >>>