Bieganie integruje. To już 29. Bieg Solny ulicami uzdrowiska

W XXIX Minimaratonie Integracyjnym „Bieg Solny” wzięło udział ponad 160 uczestników, osób z różnymi dysfunkcjami oraz zdrowych.

Biegi w poszczególnych kategoriach odbywały się 9 września na ulicach Ciechocinka.

Wyniki:

Kategoria B – Dorosłe osoby na wózkach manualnych z dysfunkcją kończyn dolnych i dysfunkcją jednej lub obu kończyn górnych (500m)

Kobiety

1 Angelika Meller

2 Kamila Irytowska

3 Anna Lewandowska

Mężczyźni

1 Piotr Bartczuk

2 Przemysław Skomorski

3 Andrzej Jachimczuk

Kategoria B1 – Dorosłe osoby na wózkach elektrycznych z dysfunkcją kończyn dolnych i dysfunkcją jednej lub obu kończyn górnych (1000m)

Kobiety

1 Barbara Kowalczyk

2 Wiesława Kowalczyk

Mężczyźni

1 Szymon Kudelski

Kategoria A – Dorosłe osoby na wózkach aktywnych z dysfunkcją kończyn dolnych (2000m)

Mężczyźni

1 Wiesław Fiedor

2 Piotr Plesiewicz

3 Michał Całczyński

Kobiety

1 Maria Milarska

Kategoria C – Dorośli biegacze z dysfunkcją narządu ruchu (500m)

Męźczyźni

1 Mariusz Witkowski

2 Marcin Czerepski

Kobiety

1 Wioletta Kaczkowska

2 Aleksandra Szymczyk

3 Anna Strześniewska

Kategoria C1 – Dorośli biegacze z dysfunkcjami intelektualnymi (500m)

Mężczyźni

1 Krzysztof Jędrzejewski

2 Jacek Smokowski

3 Rafał Śmiechowski

Kobiety

1 Izabela Kuczyńska

2 Jolanta Lewińska

3 Anna Szymczyk

Kategoria X – Dzieci poruszające się na wózkach (500m)

Chłopcy

1 Krzysztof Dobies

Kategoria Y – Dzieci i młodzież z dysfunkcjami narządu ruchu (500m)

Chłopcy

1 Maciej Stanecki

2 Dawid Szubka

3 ŁUkasz Malanowski

Dziewczęta

1 Milena Gołębiewska

Kategoria Y1 – Dzieci i młodzież z dysfunkcjami intelektualnymi (500m)

Mężczyźni

1 Kamil Dryps

2 Mateusz Golenia

3 Jacek Żukowski

Kobiety

1 Magdalena Kuleszow

Kategoria Z – Biegacze sprawni od 6 do 9 lat (500m)

Dziewczęta

1 Maja Kamola

2 Milena Szczepańska

3 Lena Szadłowska

Chłopcy

1 Łukasz Żuchowski

2 Aleksander Zieliński

3 Stefan Masłowski

Kategoria Za – Biegacze sprawni od 10 do 12 lat (500m)

Dziewczęta

1 Barbara Lewandowska

2 Oliwia Lolirad

3 Wiktoria Szczęsna

Chłopcy

1 Józef Sahlke

2 Aleksander Wojewoda

3 Mateusz Pastwikowski

Kategoria Z1 – Biegacze sprawni od 13 do 18 lat (1000m)

Dziewczęta

1 Julia Groncikowska

2 Nandi Lewandowska

3 Wiktoria Górecka

Chłopcy

1 Radomir Ziętek

2 Wojciech Gawinecki

3 Przemysław Stefański

Kategoria D – Dorośli biegacze sprawni (3000m)

Kobiety

1 Patrycja Machalica

2 Marta Dobrzańska

3 Urszula Śpiewak

Mężczyźni

1 Marek Murawski

2 Wojciech Mielczarek

3 Mateusz Kapral

Nagroda Pocieszenia

1 Alicja Malinowska

Najmłodszy Uczestnik

1 Alicja Szadłowska