Kino „Zdrój” w listopadzie: „Twój Vincent”, „Ach, śpij kochanie” i „Listy do M”

„Twój Vincent”, „Ach, śpij kochanie” i kolejna odsłona „Listów do M.” znalazły się w repertuarze kina „Zdrój” na listopad.

W listopadzie w kinie „Zdrój” będziemy mogli zobaczyć:

„Potworna rodzinka”

bajka w 2D, animacja, prod. Niemcy, czas projekcji 1,36

4.11 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15-16) i 5.11 (niedziela) godz. 16.00 (kasa 15-16)

Fay Sielska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością. Tak, tak! Wishbone’owie zostali zamienieni w potwory! Od tej chwili robią wszystko, by zdjąć klątwę i uniknąć zaczepek ze strony namolnego hrabiego Draculi. Wkrótce okaże się też, że bycie potworem ma swoje dobre strony. Max może sam sobą poszczuć szkolnych rozrabiaków, jego tata jest silniejszy niż wszyscy Avengersi, mama hipnotyzuje nawet sprzedawców w sklepie, a Fay jest po prostu nieśmiertelna! Przerażająco śmieszna i strasznie porywająca animowana opowieść o rodzinie przemiłych, choć dość niezdarnych potworów.

„Ach śpij kochanie”

thriller/kryminalny, prod. Polska, czas projekcji 1.40, od 15 lat

4.11 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 5.11 (niedziela) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta. Plejada gwiazd polskiego kina w osnutym na faktach thrillerze o miłości, która prowadzi do zbrodni.

„Pomiędzy nami góry”

dramat, prod. USA, czas projekcji 1.43, od 15 lat

9.11 (czwartek) godz. 19.00 i 10.11 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Dwoje obcych sobie ludzi, którzy uchodzą z życiem z katastrofy małego samolotu, uwięzionych zostaje w niedostępnych, skutych lodem górach. Kiedy uświadamiają sobie, że spodziewana pomoc nie nadejdzie, zmuszeni są wyruszyć w skrajnie niebezpieczną podróż przez dziką okolicę. Po drodze muszą stawić czoło nie tylko niewyobrażalnym przeciwnościom losu, lecz także nieoczekiwanej namiętności. Reżyseria: Hany Abu-Asad, w rolach głównych: nagrodzona Oscarem Kate Winslet i nagrodzony Złotym Globem Idris Elba.-

„Twój Vincent”

animacja, dramat, kryminał, prod. Polska, Wlk. Brytania, czas projekcji 1.35, od 15 lat

15.11 (środa) godz. 16.00 (kasa 15-16) i 16.11 (czwartek) godz. 19.00 (kasa 18-19)

27 lipca 1890 r. szczupła postać idzie po zmierzchu chwiejnym krokiem senną ulicą francuskiego miasteczka Auvers. Mężczyzna nie ma nic przy sobie; dłonie przyciska do świeżej rany postrzałowej, z której sączy się krew. To Vincent van Gogh – wówczas mało jeszcze znany artysta, dziś uznawany za jednego z największych malarzy na świecie. O jego tragicznej śmierci wiadomo od dawna, jednak nadal nie jest jasne, jak i dlaczego doszło do śmiertelnego postrzału. „Twój Vincent” opowiada właśnie tę historię, odkrywa okoliczności tajemniczej śmierci artysty. Czy na pewno popełnił samobójstwo? Co się wydarzyło przez 6 tygodni od ostatniego listu van Gogha, w którym pisał, że czuje się dobrze i jest zupełnie spokojny? „Twój Vincent” to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, która zachwyca widzów na całym świecie. Każda z 65 000 klatek filmu została ręcznie namalowana, w projekcie wzięło udział 125 zawodowych malarzy z całego świata, którzy świat znany z obrazów van Gogha ożywili na ekranie.

„Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta”

komedia, prod. USA, czas projekcji 1.56, od 15 lat

17.11 (piątek) godz. 16.00 (kasa 15-16) i 18.11 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Już wiemy do czego są zdolne złe mamuśki w dzień powszedni. Aż strach pomyśleć, jak w ich wydaniu mogą wyglądać Święta. Jedno jest pewne – będzie się z czego spowiadać. Nic tak nie nakręca gorącej atmosfery świąt jak trzy pokolenia pod jednym dachem. Zwłaszcza, kiedy w domu oprócz dzieci pojawiają się nasze mamy i stawiają świąteczne przygotowania na głowie. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy? I czy każdej z nich uda się spędzić te wyjątkowe chwile z przystojnym i nie do końca świętym Mikołajem? Święta to czas cudów, a te będą naprawdę niegrzeczne! Kontynuacja świetnie przyjętej komedii o wyzwolonych (nie zawsze) perfekcyjnych paniach domu, która tym razem bawi i wzrusza jak klasyczny „Kevin sam w domu”, ale też zapewnia przymrużenie oka i szaleństwo na miarę pierwszego „Kac Vegas”!

„Listy do M. 3”

komedia romantyczna, prod. Polska, czas projekcji 1.49, od 12 lat

24.11 (piątek) godz. 16.00 (kasa 15-16) i godz. 19.00 (kasa 18-19), 25.11 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15-16) i godz. 19.00 (kasa 18-19), 26.11 (niedziela) godz. 16.00 (kasa 15-16) i godz. 19.00 (kasa 18-19)

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. „Listy do M. 3” opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. Bohaterowie przeboju kinowego „Listy do M.” i „Listy do M.2” powracają! „Listy do M. 3” to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela.


Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze i zmian godzin otwarcia kasy.

Dla filmów w systemie 2D:

– bilet normalny 15 złotych

– bilet ulgowy 10 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

Dla filmów w systemie 3D:

– bilet normalny 19 złotych

– bilet ulgowy 14 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

– zakup okularów polaryzacyjnych 5 złotych

Uwaga! Nie przyjmujemy rezerwacji indywidualnych, tylko rezerwacje dla grup zorganizowanych – minimum 20 osób.