„Cicha noc”, „Najlepszy” i „Morderstwo w Orient Expressie” [KINO ZDRÓJ W GRUDNIU]

„Cicha noc”, „Najlepszy” czy „Morderstwo w Orient Expressie”. Co możemy w grudniu zobaczyć w Kinie „Zdrój” w Ciechocinku?

„Cicha noc”

dramat, prod. Polska, czas projekcji 1.37

1.12 (piątek) godz. 16.00 (kasa15-16) i godz.19.00 (kasa 18-19)

2.12 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Pracujący za granicą Adam niespodziewanie wraca do rodzinnego domu na Boże Narodzenie. Nikt z krewnych nie spodziewa się, jak wielki wpływ na ich życie będą miały dalsze wydarzenia wigilijnej nocy.

„Najlepszy”

biograficzny, dramat, sportowy, prod. Polska, czas projekcji 1,50, od 15 lat

3.12 (niedziela) godz. 19.00 (kasa 18-19)

4.12 (poniedziałek) godz. 16.00 (kasa 15-16) i godz. 19.00 (kasa 18.10)

Nowy film reżysera kinowego hitu „Bogowie” – Łukasza Palkowskiego. Twórca tym razem znów sięga po życiorys niezwykłej osoby. Człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna. Głównym bohaterem filmu „Najlepszy” jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie. W rolach głównych zobaczymy: Jakuba Gierszała, Janusza Gajosa, Magdalenę Cielecką, Arkadiusza Jakubika, Tomasza Kota, Mateusza Kościukiewicza, Adama Woronowicza, Artura Żmijewskiego, Annę Próchniak, Kamilę Kamińską i Szymona Warszawskiego.

„Morderstwo w Orient Expressie”

kryminał, prod. USA, Malta, czas projekcji 1.54,  od 15 lat

8.12 (piatek) godz. 19.00 (kasa 18-19)

9.12 (sobota) godz. 19.00 kasa (18-19)

Ekranizacja klasycznej powieści kryminalnej Agathy Christie, wyreżyserowana przez pięciokrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagha. On sam gra także słynnego detektywa Herculesa Poirot, rozwiązującego sprawę morderstwa, którego ofiarą w najsłynniejszym pociągu świata pada wpływowy amerykański biznesmen. Luksusowa podróż staje się punktem wyjścia do stylowej, pełnej napięcia i zaskakującej opowieści sensacyjnej, uznawanej za największą zagadkę kryminalną wszech czasów. Trzynaścioro pasażerów uwięzionych zostaje w pułapce, nie wiedząc, co ich czeka. Jeden człowiek musi wskazać mordercę, zanim ten zaatakuje ponownie

„Między nami wampirami”

bajka w 2D, animacja, fantasy, komedia, prod. Dania, Holandia, Niemcy, Wlk. Brytania, czas projekcji 1.23, bez ograniczenia wieku

9.12 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15-16)

10.12 (niedziela) godz. 16.00 (kasa 15-16)

Podczas wycieczki do Transylwanii trzynastoletni Tony poznaje Vigo, prawdziwego wampira z krwi i kości. Od tego momentu między nimi rodzi się koleżeńska więź.

„Totem”

sensacyjny, prod. Polska, czas projekcji 1.32

10.12 (niedziela) godz. 19.00 (kasa 18-19)

11.12 (poniedziałek) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Dziki  po wyjściu z więzienia zostaje bramkarzem w nocnym klubie. Jego dziewczyna – Dagmara, jedną z pracujących w nim tancerek. Ambicja każe mu szukać lepszego życia i młody chłopak za wszelką cenę chce się wybić z nizin społecznych. Wzorem dla niego jest jego brat Igor  – gangster stojący na czele liczącej się na mieście grupy przestępczej. Ten jednak nie chce, aby Dziki wszedł do jego szemranego świata. Wiadomość o ciąży Dagmary zbiega się z brutalnym potraktowaniem dziewczyny przez grupę klientów. Dziki dowiaduje się o dużej transakcji na nielegalnym rynku narkotyków. Postanawia zemścić się na ludziach, którzy chcieli skrzywdzić jego dziewczynę i z pomocą Igora decyduje się obrabować bandytów. Daje to początek emocjonującej walce gangów i spirali zemsty, której nikt nie będzie w stanie już opanować.

 „Na karuzeli życia”

reżyseria i scenariusz Woody Allen, dramat, prod. USA, czas projekcji 1.41

15.12 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18-19)

16.12 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie, była aktorka Ginny (Kate Winslet) pracuje tu jako kelnerka. Jej mąż Humpty (Jim Belushi) jest operatorem karuzeli. Mickey (Justin Timberlake) to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza. Carolina natomiast jest marnotrawną córką Humpty’ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami.

„Zabicie świętego jelenia”

dramat, prod. Irlandia, Wlk. Brytania, czas projekcji 2.01

18.12 (poniedziałek) godz. 19.00 (kasa 18-19)

19.12 (wtorek) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Colina Farrell, Nicole Kidman i Alicia Silverstone we wciskającej w fotel opowieści Yorgosa Lanthimosa o człowieku stojącym przed niewyobrażalnie trudnym wyborem. Bez względu na to, jaką decyzję podejmie, stanie się sprawcą tragedii we własnej rodzinie. A wszystko za sprawą nastoletniego chłopca, który dotąd był dla niego jak syn.

„Listy do M.3”

komedia romantyczna, prod. Polska, czas projekcji 1.49, od 12 lat

19.12 (wtorek) godz. 16.00 (kasa 15-16) i godz. 19.00 (kasa 18-19)

20.12 (środa) godz. 16.00 (kasa 15-16) i godz. 19.00 (kasa 18- 19)

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. „Listy do M. 3” opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. Bohaterowie przeboju kinowego „Listy do M.” i „Listy do M.2” powracają! „Listy do M. 3” to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela.

 „Mikołaj i spółka”

familijny, komedia, prod. Francja, czas projekcji 1.35

28.12 (czwartek) godz. 16.00 (kasa 15-16)

29.12 (piątek) godz. 16.00 (kasa 15-16)

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!


Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze i zmian godzin otwarcia kasy.

Dla filmów w systemie 2D:

– bilet normalny 15 złotych

– bilet ulgowy 10 złotych dla dzieci  do lat 16 na bajki i filmy animowane

Dla filmów w systemie 3D:

– bilet normalny 19 złotych

– bilet ulgowy 14 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

– zakup okularów polaryzacyjnych 5 złotych

Uwaga! Nie przyjmujemy rezerwacji indywidualnych, tylko rezerwacje dla grup zorganizowanych – minimum 20 osób.