Zainwestuj w rozwój II – Fundusze Europejskie na kursy, szkolenia, studia podyplomowe

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich z Włocławka zaprasza na spotkanie informacyjne „Zainwestuj w rozwój II – Fundusze Europejskie na szkolenia, kursy, studia podyplomowe” 11 grudnia od godziny 10.00 do 13.00 w Starostwie Powiatowym w Aleksandrowie Kujawskim (ul. Słowackiego 8, sala 121).

Na spotkanie zapraszamy osoby, które zainteresowane są uzyskaniem wsparcia na kursy, szkolenia, studia podyplomowe.

W ramach projektów finansowanych z udziałem Europejskiego Funduszu Społecznego przedsiębiorcy i ich pracownicy mogą skorzystać z dofinansowania na szkolenia czy studia podyplomowe nawet do 5000 zł na osobę. Dla niepracujących dostępne mogą być szkolenia i kursy w poszukiwanych na rynku pracy zawodach np. kurs prawa jazdy na samochody ciężarowe.  A jeśli pracujesz wkrótce będziesz mógł skorzystać  z nieoprocentowanej, częściowo umarzalnej pożyczki, nawet do 100 000zł, na szkolenia, studia podyplomowe.

Fundusze Europejskie mają być przysłowiową wędką, dającą nowe możliwości rozwoju. Spotkanie dedykowane jest tym osobom, które widzą potrzebę nieustannego rozwoju zawodowego. Uzyskanie awansu, zdobycie pracy, rozwój firmy wymaga ciągłego dostosowywania się do otoczenia, wymagań klientów, pracodawców. W dobie gwałtownego rozwoju techniki konieczne jest ciągłe podnoszenie własnych umiejętności. Fundusze europejskie stwarzają takie możliwości m.in. poprzez  współfinansowanie szkoleń, kursów, studiów podyplomowych.
Na spotkaniu omówione zostaną wszystkie już dostępne formy wsparcia oraz te, których możemy spodziewać się w przyszłości.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie chęci udziału za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego pod ogłoszeniem opublikowanym na stronie (ogłoszenie) lub telefonicznie pod numerem 54 235 67 21, 797 304 126.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 grudnia lub do wyczerpania miejsc.