O organizacji ruchu i utwardzeniu Stawowej na komisji. Mieszkańcy mile widziani

Komisja Komunalna i Porządku Publicznego Rady Miejskiej 31 stycznia obradować będzie nad zmianami w organizacji ruchu w Ciechocinku i kwestią remontu ulicy Stawowej. Radni zapraszają mieszkańców na posiedzenie.

Komisja Komunalna będzie zajmowała się m.in. propozycjami zmian w organizacji ruchu. – Jeśli którykolwiek z mieszkańców naszego miasta chciałby zgłosić wniosek do zmian w organizacji ruchu, serdecznie zapraszam na godzinę 15 – mówi radny Marek Kuszyński, przewodniczący komisji.

O 16.15 radni zajmą się kwestią uregulowania własności działek przy nieutwardzonym fragmencie ulicy Stawowej. Rozwiązanie tego problemu umożliwi budowę asfaltowej drogi z chodnikiem i oświetleniem. – Na tę część prócz burmistrza Leszka Dzierżewicza i Krzysztofa Bukowskiego, prawnika reprezentującego Urząd Miasta, zaproszę właścicieli działek, przez które biegnie wspomniany odcinek Stawowej

Posiedzenie Komisji Komunalnej i Porządku Publicznego odbędzie się 31 stycznia o godz. 15 w sali nr 10 Urzędu Miejskiego.