XXV Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie. Daniel Piotrowski z Ciechocinka wygrywa w finale

Daniel Piotrowski z klubu Potężnie Ciechocinek został mistrzem Polski juniorów w boksie (kategoria 64 kg) podczas rozgrywanych w naszym uzdrowisku XXV Mistrzostw Polski Juniorów.

W niedzielę 4 marca w Hali Sportowej OSiR od godziny 11:00 rozgrywane były finały Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie, wieńczące trwające od 27 lutego zmagania. Łącznie w mistrzostwach wystartowało około 150 zawodników. Po eliminacjach rozegrane były ćwierćfinały, półfinały, a w niedzielę finały imprezy. W niedzielę rozegranych zostało 10 walk w kategoriach wagowych od 49kg do 91+kg.

Wśród zawodników z całej Polski znalazł się Daniel Piotrowski reprezentujący gospodarzy, a zarazem organizatorów turnieju CKB Potężnie Ciechocinek. Daniel wygrał swój pojedynek z Armanem Dabahyanem z CWZS Zawisza Bydgoszcz co wprawiło w zachwyt licznie zgromadzonych kibiców.