Kino „Zdrój” w kwietniu: „Pitbull” i „Kształt wody”

„Pitbulla” w reżyserii Władysława Pasikowskiego i oscarowy „Kształt wody” zobaczymy w kwietniu w kinie „Zdrój” w Ciechocinku.W kwietniu kino „Zdrój” planuje zagrać:

„Pitbull. Ostatni pies”

thriller/kryminalny, prod. Polska, czas projekcji 2 godz., od 15 lat

6.04 (piątek) godz. 16.00 (kasa 15-16) i godz. 19.00 (kasa 18-19), 7.04 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15-16) i godz. 19.00 (kasa 18-19) i 8.04 (niedziela) godz. 16.00 (kasa 15-16) i godz.19.00 (kasa 18-19).

Uwaga! Od piątku 6 kwietnia mogą Państwo zakupić bilet na dowolny dzień, w którym odbywa się projekcja filmu „Pitbull. Ostatni pies”.

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa…

„Kształt wody”

fantasy, prod. USA, czas projekcji 1.59, od 15 lat

13.04 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 14.04 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Na specjalne życzenie widzów – zdobywca 4 Oscarów w kategoriach: Najlepszy film, Najlepszy reżyser (Guillermo del Toro), Najlepszy scenariusz i Muzyka. Baśń dla dorosłych, której akcja rozgrywa się u szczytu zimnej wojny, w Stanach Zjednoczonych około roku 1962. Elisa (nominowana do Oscara Sally Hawkins) wiedzie monotonną, samotną egzystencję, a całą noc pracuje w pilnie strzeżonym, sekretnym laboratorium rządowym. Jej życie zmienia się na zawsze, gdy wraz z koleżanką z pracy, Zeldą (nagrodzona Oscarem Octavia Spencer), odkrywa, że w laboratorium przeprowadzany jest otoczony ścisłą tajemnicą eksperyment, który zaważyć może na przyszłych losach świata.

„Wyklęty”

dramat, wojenny, prod. Polska, czas projekcji 1.45

16.04 (poniedziałek) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 17.04 (wtorek) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Oparty na faktach film, którego akcja toczy się w Polsce, w drugiej połowie lat 40-tych. Jego bohaterami są członkowie zbrojnego podziemia niepodległościowego, walczący z władzą ludową o powojenny kształt Polski. Ludzie, którzy mimo olbrzymiej przewagi resortu bezpieczeństwa, wspieranego przez radzieckie NKWD, walczyli do końca o swoją sprawę.

„Twarz”

dramat, prod. Polska, czas projekcji 1.31, od 15 lat

21.04 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 22.04 (niedziela) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym. Najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej, jednej z najciekawszych polskich reżyserek, laureatki wielu międzynarodowych nagród m.in.: Srebrnego Niedźwiedzia dla Najlepszego Reżysera na 65. MFF w Berlinie („Body/Ciało”), Teddy Award na 63. MFF w Berlinie („W Imię…”), Silver Leopard Award na 61. MFF w Locarno („33 sceny z życia”).

„Louis i obcy”

bajka w 2D, animacja, familijny, prod. Dania, Luksemburg, Niemcy, czas projekcji 1.20, b/o

21.04 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15-16) i 22.04 (niedziela) godz. 16.00 (kasa 15-16)

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w… kosmosie, a najlepsze na smutki są zielone ufoludki. Oto motto najnowszej komedii familijnej producentów hitów „Renifer Nicko ratuje Święta” i „Ups! Arka odpłynęła” oraz autorów nagrodzonej Oscarem animacji „Równowaga”. „Luis i obcy” to historia przyjaźni chłopca i trójki przezabawnych kosmitów, który na Ziemię przybyli i kompletnie się… pogubili. Porcja wyśmienitej, intergalaktycznej zabawy dla całej rodziny. 12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, dyrektor ze szkoły Luisa chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec szybko zaprzyjaźnia się z obcymi i ukrywa ich przed swoim tatą, który jest przekonany, że kosmici są niebezpieczni. Próbując pomóc ufoludkom w powrocie na macierzystą planetę, Luis sam nabiera ochoty na wielką kosmiczną podróż.

„Huragan”

akcja, katastroficzny, prod. USA, czas projekcji 1.43

27.04 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 29.04 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Nadciąga ekstremalnie silny huragan, który z łatwością porywa samochody, domy a nawet kontenerowce. Tego samego dnia, do skarbca w położonej na wybrzeżu bazie wojskowej trafia olbrzymia kwota 600 milionów dolarów w gotówce. Pod osłoną zrywającego się żywiołu, doskonale zorganizowana grupa bandytów dokonuje napadu na militarną placówkę i próbuje dostać się do zamkniętych w sejfie pieniędzy. Jedyną osobą, która zna kod jest Casey (Maggie Grace) – agentka rządowa. Kobieta zrobi wszystko, aby gotówka nie wpadła w niepowołane ręce. Z pomocą przychodzą jej: specjalista od huraganów – Will oraz jego brat Breeze, który jest byłym wojskowym. Ponad 25 lat temu obaj mężczyźni przeżyli równie potężną wichurę, która zrównała ich rodzinne miasto z ziemią. Teraz przyszedł czas na rewanż. Rozpoczyna się emocjonująca walka w oku kataklizmu i wyścig, w którym liczy się każda sekunda.


Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze i zmian godzin otwarcia kasy.

Dla filmów w systemie 2D:

– bilet normalny 15 złotych

– bilet ulgowy 10 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

Dla filmów w systemie 3D:

– bilet normalny 19 złotych

– bilet ulgowy 14 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

– zakup okularów polaryzacyjnych 5 złotych

Uwaga! Nie przyjmujemy rezerwacji indywidualnych, tylko rezerwacje dla grup zorganizowanych – minimum 20 osób.