Zenek Martyniuk i Kamil Bednarek wystąpią pod tężniami

Znamy już niemal pełną obsadę tegorocznych letnich pikników pod tężniami. Ciechocinek znów odwiedzi Zenek Martyniuk, sezon pożegna z nami Kamil Bednarek.

Piknikowy sezon w Ciechocinku rozpocznie się w majówkę. Tuż po paradzie ulicami miasta zapraszamy na Majowy Piknik Rodzinny pod tężniami. Gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk, który w naszym uzdrowisku zagra już po raz trzeci. Ubiegłoroczny występ króla disco polo okazał się hitem, który przyciągnął pod tężnie wielotysięczną publiczność. Prócz Martyniuka na Stadionie Miejskim wystąpią Piękni i Młodzi, Andre, Czadomen i Playboys.

Młodzież wita wakacje

W tym roku po raz drugi odbędzie się piknik „Młodzież wita wakacje”, który organizowany jest wspólnie z młodymi mieszkańcami uzdrowiska. Formuła tego pikniku to spotkanie młodych, lokalnych muzyków z idolami młodych. I tak w czerwcu pod tężniami wystąpi DJ Zaki, ciechociński didżej, a obok niego CJ Stone oraz I.GOT.U, także twórcy muzyki elektronicznej. Usłyszymy także raperów Palucha i KęKę.

Pożegnamy wakacje

Pod koniec sierpnia piknikiem pożegnamy wakacje. W ubiegłym roku pod tężniami lśniła gwiazda Perfectu, teraz będzie to Kamil Bednarek, jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy reggae. Obok niego ma wystąpić jeszcze jedna gwiazda, w tej sprawie wciąż jednak trwają rozmowy.