Strefa kibica w Ciechocinku. Mecze Polaków i wielki finał na dużym ekranie

Przed kinem „Zdrój” w trakcie trwania Mistrzostw Świata w piłce nożnej stanie Strefa Kibica. Ciechocinianie będą mogli w niej zobaczyć co najmniej sześć spotkań, w tym grupowe mecze Polaków.

Na ledowym ekranie o powierzchni 13 m2 zobaczymy co najmniej sześć spotkań piłkarskich Mistrzostw Świata. Na pewno będą to grupowe mecze Polaków oraz lipcowy finał. Od wyników polskiej reprezentacji zależy, jakie inne spotkania zobaczymy w strefie kibica.

Terminy otwarcia strefy kibica w Ciechocinku:

19 czerwca, godz. 15-20 – mecz Polska-Senegal.

24 czerwca, godz. 18-23 – mecz Polska-Kolumbia.

28 czerwca, godz. 14-19 – Polska-Japonia.

15 lipca, godz.15-20 – finał.

Informację o pozostałych transmitowanych meczach podamy w późniejszym terminie.

Na terenie strefy znajdą się punkty małej gastronomii, prowadzona będzie sprzedaż niskoprocentowego piwa. Kibice będą mogli wziąć udział w grach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami – weekendowymi pobytami, pakietami SPA czy kolacjami ufundowanymi przez ciechocińskie przedsiębiorstwa. W strefie będzie można pomalować twarz w narodowe barwy i kupić mundialowe gadżety. Na najmłodszych kibiców czekać będzie plac zabaw z dmuchańcami.

Ogrodzona strefa obejmie plac przed kinem „Zdrój” i część skweru Excentryków. W czasie otwarcia strefy ulica Żelazna będzie zamknięta dla ruchu kołowego.

Regulamin strefy pobierzesz tutaj >>>