Paszport Turystyczny. Zwiedzaj region, zbieraj punkty i zgarniaj nagrody

Kujawsko-Pomorski Paszport Turystyczny to 118 atrakcji i 51 punktów pieczątkowych, a wśród nich Ciechocinek. Rusza kolejna edycja akcji, w której dzięki podróżom po regionie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna zaprasza w podróż po Kujawsko-Pomorskich Konstelacjach dobrych miejsc z turystycznym paszportem. To już siódma edycja akcji, która ma zachęcać do zwiedzania nie tylko najpopularniejszych miejsc turystycznych, ale i nieodkrytych jeszcze dla szerszej publiczności „zakamarków”.

Jak wziąć udział w akcji? By dołączyć do akcji wystarczy odebrać w jednym z punktów Informacji Turystycznej Paszport wraz z Kartą konkursową. Warto pytać o książeczki również w popularnych atrakcjach turystycznych. W tym roku odwiedzając wszystkie punkty pieczątkowe można zebrać na karcie konkursowej aż 51 stempli! My zapraszamy do biura w Ciechocinku przy ul. Zdrojowej 2b.

Odwiedzając kolejne miejsca w województwie należy zbierać specjalne pieczątki. Aby ubiegać się o vouchery pobytowe lub do atrakcji turystycznych, należy zebrać min. 20 pieczątek z min. pięciu różnych tras zwiedzania – Konstelacji, ujętych w Paszporcie oraz w maks. trzech zdaniach polecić swoją ulubioną Konstelację. Wypełnione paszporty należy przesłać do organizatorów do końca września.

Paszport Turystyczny to również nazwa aplikacji na urządzenia mobilne, którą można pobrać za darmo w Google Play. Po jej zainstalowaniu i założeniu konta możemy już ruszać w teren! Za każdym razem, gdy odwiedzimy miejsce znajdujące się na paszportowej liście, otrzymamy wirtualną pieczątkę i punkty. Celem zabawy jest zwiedzenie jak największej liczby zakaMARKÓW naszego regionu – a przy okazji zdobycie jak najwięcej punktów. Na najaktywniejszych uczestników akcji czekać będą atrakcyjne nagrody.

Więcej o Paszportach, konkursach i aplikacji znajdziesz na stronie paszport.kujawsko-pomorskie.travel.