Ciechocińska Strefa Kibica: doping na medal

Ciechocińska Strefa Kibica pokazała, że choć polscy piłkarze zawiedli, kibiców mamy na medal.

Mieszkańcy i goście uzdrowiska obejrzeli sześć spotkań piłkarskich mistrzostw świata w strefie kibica na skwerze Excentryków. Przed kinem „Zdrój” stanął ledowy ekran o powierzchni 13 metrów kw., a przed nim ławki, stoliki i mnóstwo atrakcji.

Wielu kibiców wzięło udział w grach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami – weekendowymi pobytami, pakietami SPA czy kolacjami ufundowanymi przez ciechocińskie przedsiębiorstwa. Głodni mogli posilić się w punktach małej gastronomii, a spragnieni kupić napoje lub piwo. W strefie można było kupić mundialowe gadżety czy pomalować twarz w narodowe barwy. Najmłodszych przyciągał plac zabaw z dmuchańcami, piłkarskimi grami, a nawet ogromnym stołem do piłkarzyków.

Największe emocje w Ciechocińskiej Strefie Kibica budziły grupowe mecze Polaków. Sławy występ reprezentacji nie zraził kibiców, licznie pojawili się także na meczu „o honor” z Japonią. Frekwencja dopisała także w pucharowej fazie mundialu: w Ciechocinku można było zobaczyć mecze Hiszpanii z Rosją, półfinałowy hit, w którym spotkały się Francja z Belgią oraz wielki finał 15 lipca: zwycięską potyczkę Francji z Chorwacją.