Kino „Zdrój” w sierpniu [REPERTUAR]

Co przygotowało dla nas Kino „Zdrój” w sierpniu? Oto repertuar na drugi miesiąc wakacji.

„Co w trawie piszczy?”

bajka 2D, animacja, przygodowy, komedia, prod. Francja, Luksemburg, czas projekcji 1.28, b/o

3.08 (piątek) godz. 16.00 (kasa 15-16) i 4.08 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15-16)

Porywająca kolorami i czarująca humorem animowana komedia o tym, że nawet najmniejsi bohaterowie mogą przeżywać największe przygody! Opowieść o pewnym niesfornym pasikoniku, który musi udowodnić swoim nowym przyjaciołom i ukochanej pszczółce, że nie jest takim lekkoduchem za jakiego go mają. Pasikonik Tonik jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Zakochany polny konik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela. Niestety nie znając jeszcze miejscowych „układów” daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem, mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swe błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej.

„Whitney”

dokumentalny, prod. USA, WLK. Brytania, 2 godz.

3.08 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 4.08 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Historia jednej z najwspanialszych piosenkarek wszech czasów, której kariera sceniczna układała się zdecydowanie lepiej niż życie osobiste.

„Książę Czaruś”

bajka 2D, animacja, komedia, musical, prod. USA, Kanada, czas projekcji 1.30 b/o

10.08 (piątek) godz. 16.00 (kasa 15-16) i 11.08 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15-16)

Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego księcia Filipa. Zaklęcie sprawia, że teraz młodzieniec zakochuje się w każdej napotkanej dziewczynie, od razu się oświadczając. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich wierzy, że przystojny książę ożeni się właśnie z nią. Ojciec Filipa, kompletnie nieświadomy klątwy, jaka ciąży nad jego synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia chłopakowi ultimatum – albo znajdzie wreszcie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Filip, wspierany przez sprytną złodziejkę Lenore, wyrusza w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia.

„Zimna wojna”

dramat, prod. Polska, czas projekcji 1,23, od 15 lat

10.08 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 11.08 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. W tle wydarzenia zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu.

„Jak zostać czarodziejem”

bajka 2D, animacja, komedia, przygodowy, prod. Meksyk, Wlk. Brytania, czas projekcji 1,37, b/o

17.08 (piątek) godz. 16.00 (kasa 15-16) i 18.08 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15-16)

Zwariowana animacja scenarzystów „Epoki Lodowcowej 2”, to pełna magii opowieść o tym, że klucz do szczęścia zawsze leży w naszych rękach. Bohaterem filmu jest nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni. Marzy o przygodach, ale nie wierzy, że jakaś może go tak naprawdę spotkać. Pewnego dnia, niespodziewanie odkryje przejście do innego, ekscytującego wymiaru. To, kogo tam spotka w głowie się nie mieści! Złośliwe trolle, czarnoksiężnik o wielkiej mocy, tresowane smoki, balonowe ptaki, ale też zakręcona księżniczka, której wpadnie w oko. Księżniczka bardzo wierzy w bajki, a szczególnie w jedną z nich – o księciu, który pewnego dnia pojawi się, aby uratować jej królestwo. Gdy potężny czarnoksiężnik rzuci czar na całą krainę pogrążając ludzi w smutku, Terry zostanie wybrańcem, który się z nim zmierzy. Czy chłopiec odnajdzie w sobie odwagę, by stanąć twarzą w twarz z potężnym magiem? Czy można wyczarować radość? Wspólnie z Terrym naucz się nowych zaklęć i odkryj moc, którą masz w sobie. Wystarczy uwierzyć, że magiczny klucz do szczęścia jest w Twoich rękach. Złośliwe trolle, tresowane smoki i… mnóstwo śmiechu, czyli „Jak zostać czarodziejem”.

„Samson”

dramat, akcja, prod. USA, RPA, czas projekcji 1,50, od 15 lat

17.08 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 18.08 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Epicka opowieść o biblijnym superbohaterze z niezwykłym darem siły, wybrańcu Boga, który ma za zadanie wyzwolić swój lud z niewoli.

„Pozycja obowiązkowa”

komedia, prod. USA, czas projekcji 1.44, od 15 lat

20.08 (poniedziałek) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 21.08 (wtorek) godz. 19.00

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

„Odnajdę Cię”

sensacyjny, thriller, prod. Polska, czas projekcji 1.23

23.08 (czwartek) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 24.08 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Trzymający w napięciu thriller sensacyjny, który zadowoli wszystkich miłośników skandynawskich kryminałów oraz sympatyków kina, w którym od lat niepodzielnie rządzi Lian Neeson. Historia policjantki, która uwikłana w pogoń za mordercą, sama staje się celem jego wyrachowanych ataków. Czy zdoła ocalić siebie i bliskich zanim będzie za późno?

„Iniemamocni 2”

bajka 2D, animacja, przygodowy, prod. USA, czas projekcji 1.58, b/o

26.08 (niedziela) godz. 16.00 (kasa 15-16), 27.08 (poniedziałek) godz. 16.00 (kasa 15-16) i 28.08 (wtorek) godz. 16.00 (kasa 15-16)

W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.


Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze i zmian godzin otwarcia kasy.

Dla filmów w systemie 2D:

– bilet normalny 15 złotych

– bilet ulgowy 10 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

Dla filmów w systemie 3D:

– bilet normalny 19 złotych

– bilet ulgowy 14 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

– zakup okularów polaryzacyjnych 5 złotych

Uwaga! Nie przyjmujemy rezerwacji indywidualnych, tylko rezerwacje dla grup zorganizowanych – minimum 20 osób.