CKS Zdrój Ciechocinek prosi o wpłaty 1% podatku

Zarząd Klubu CKS ,,Zdrój,” Ciechocinek uprzejmie informuje, że jako Klub wpisani jesteśmy do Rejestru Stowarzyszeń, Innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej. Funkcjonujemy jako Organizacja Pożytku Publicznego pod nr. KRS 0000068923.

Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz.U. z dn.29.05.2003r.) rozdz. 3 art. 27, wszyscy podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych mogą przekazać 1% swojego podatku na rzecz wybranej przez siebie Organizacji Pożytku Publicznego. W związku z powyższym zwracamy się do Was szanowni Państwo z gorącą prośbą o przekazanie 1% swego podatku na nasze konto klubowe, aby dołączyć lub nadal być w gronie sympatyków tak pięknej i widowiskowej dyscypliny, jaką jest niewątpliwie piłka nożna.

Grupa oddanych i wiernych kibiców, życzliwość i przychylność lokalnych władz nie wystarczają w obecnych czasach, aby zapewnić w miarę sprawne funkcjonowanie organizacji, jaką jest nasz klub piłkarski. Państwa wsparcie finansowe w postaci przekazania 1% podatku pozwoli nam a przede wszystkim całej drużynie CKS Zdrój Ciechocinek na spokojną realizację zaplanowanych zamierzeń, a przede wszystkim da tym młodym ludziom szansę na dalszy awans sportowy.

W TYM ROKU OBCHODZIĆ BĘDZIEMY 95-lecie ISTNIENIA NASZEGO ZASŁUŻONEGO DLA ROZWOJU SPORTU KLUBU. WASZE WSPARCIE DA NAM MOŻLIWOŚĆ W GODNY SPOSÓB UCZCIĆ TEN MOMENT I ZORGANIZOWAĆ SKROMNĄ UROCZYSTOŚĆ POKAZUJĄCĄ HISTORIĘ I DOKONANIA KLUBU W TAK DŁUGIM OKRESIE JEGO DZIAŁANIA.

Z góry dziękując za pozytywne ustosunkowanie się do naszej prośby pozostajemy z wyrazami szacunku.
Zarząd Klubu CKS Zdrój Ciechocinek
Nasze konto bankowe: Ciechociński Klub Sportowy Zdrój 87-720 Ciechocinek ul. Tężniowa 6
Nr konta: 59 9550 0003 2008 0090 8973 0001