Bilety do Kina „Zdrój” przez internet

Kino Zdrój, które jest integralną częścią Miejskiego Centrum Kultury, wprowadziło szereg nowości związanych z obsługą widza. Od 4 marca funkcjonuje nowy system sprzedaży bezpośredniej biletyna.pl, zakup biletów przez internet i możliwość płatności bezgotówkowej.

– O takim systemie myśleliśmy już dawno, jednak musieliśmy spełnić mnóstwo wymogów technicznych – mówi Barbara Kawczyńska, dyrektor MCK w Ciechocinku. – W ubiegłym roku podpisaliśmy już stosowne umowy, jednak aby wprowadzić nowy system musieliśmy spełnić odpowiednie warunki, między innymi wyodrębnić boks kasowy, wyposażyć go w niezbędny sprzęt, zainstalować stałe łącze internetowe. Planujemy również zakup czytnika, który usprawni weryfikację biletów – dodaje.

W ostatnich tygodniach kino wprowadziło też stałe terminy seansów, które odbywają się w każdy piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek, zawsze o godz. 16 i 19. Dodatkowo wydłużono godziny otwarcia kasy biletowej w dniach seansów, jest ona czynna między 15 a 19.

Jak słyszymy w MCK, widzowie na nowości zareagowali bardzo pozytywnie. Kino „Zdrój” od lat ma zresztą rzeszę oddanych fanów. Na seansach regularnie pojawiają się nie tylko kuracjusze i mieszkańcy Ciechocinka, ale też kinomani z całego powiatu, a nawet Torunia czy Włocławka.

– Widzowie polubili klimat naszego kina, brak reklam i kameralną atmosferę z zachowaniem najwyższych standardów i cyfrowej jakości. W ubiegłym roku w Kinie „Zdrój” wyświetlono 261 seansów, na których pojawiło się 28 tys. widzów – mówi Barbara Kawczyńska.


Jak kupić bilet do Kina „Zdrój” przez internet?

Na stronie www.mck.ciechocinek.pl kliknij w zakładkę „Kino Zdrój”, która przekierowuje bezpośrednio do repertuaru i systemu sprzedaży biletów. W sprzedaży internetowej dostępne są wejściówki na seanse w obecnym i nadchodzącym tygodniu.

Zakupiony przez internet bilet można wydrukować bądź pobrać jako plik PDF i pokazać przy wejściu na seans w smartfonie.

Cena biletu w kasie nie zmienia się, przy zakupie przez internet operator systemu pobiera złotówkę prowizji.